F.A.Q.​

Najczęsciej zadawane pytania

Zapraszam do zapoznania się z tą bazą wiedzy.

Aby zarezerwować termin należny wysłać wiadomość wiadomość za pomocą portali Facebook, Instagram lub za pomocą wiadomości Email.

Linki do portali społecznościowych znajdziesz pod tym pytaniem.

 

Wysyłając nam wiadomości prosimy zawrzeć jak najwięcej informacji. Najlepiej aby pierwsza wiadomość zawierała orientacyjną wielkość, podaną w centymetrach oraz miejsce na ciele, opis stylistyki w jakiej chcemy otrzymać tatuaż. Mile widziane jest załączenie inspiracji do tatuażu.* W przypadku chęci zakrycia/przerobienia starego tatuażu należy załączyć zdjęcie z dobrze widocznym starym tatuażem oraz przestrzenią w ogół niego.

Czas oczekiwania na termin tatuażu jest bardzo rożny od 2-3 tygodni do nawet 3 miesięcy.

 

*prosimy pamiętać, że większość tatuaży podlega majątkowym prawom autorskim i kopiowanie ich jest przestępstwem.

Tatuuję wyłącznie osoby pełnoletnie.

Nie, nie musisz posiadać własnego projektu. Staram się osobiście tworzyć wzory,które są unikalne i dostosowane do klienta.  Proejkt do umówionej sesji nie podnosi kasztów wykonania tatuażu.

Ceny tatuaży zaczynają się od 200 PLN i nie przekraczają 1500 PLN w stosunku do jednego dnia pracy. Jednakże cena zależy od wielkości oraz nakładu pracy, która jest potrzeba na wykonanie tatuażu.  Czas trwania sesji to najczęściej 10:00-16:00*, czas ten zawiera także przygotowywanie projektu, przygotowywanie kalki oraz stanowiska do wykonania zabiegu.

W trakcie zbiegu jest także przewidziany czas na przerwę, w której można zjeść posiłek w wyznaczonym do tego miejscu.

 

*czas trwania sesji jest umowny, jest możliwość wykonywania sesji zarówno dłuższych jak i krótszych.

Najlepszym sposobem na wycenę tatuażu jest skonsultowanie się ze mną.

Chcąc uzyskać dokładną wycenę należy załączyć do swojego zapytania następujące informacje:

-miejsce planowanego tatuażu;

-wielkość planowanego tatuażu (najlepiej podana w centymetrach lub z orientacyjnym porównaniem np. wielkość dłoni, wielkość pudełka zapałek, kartka A4 itp.)

-kolor czy czarno-biały z dodatkiem koloru lub czarno-biały. Jeśli interesuję cię konkretna kolorystyka np. odcienie fioletu, różu itp to także o tym poinformuj.

-jeśli interesuje Cię przerobienie lub zakrycie starego tatuażu, załącz w wiadomości zdjęcie, które dobrze pokazuje to co aktualnie masz na swoim ciele.

-dobrze jest załączyć zdjęcia z przykładami tatuaży lub zdjęciami, które pozwolą mi lepiej zrozumieć czego potrzebujesz.

Tak, tatuaż boli. Jednakże jest to ból do zniesienia. Przerwanie tatuażu ze względu na zbyt duży poziom bólu zdarza się u mniej niż 1% klientów.

Różne miejsca na ciele charakteryzują się różny unerwieniem co za tym idzie, poziom odczuwanego bólu zależy od wybranego przez nas miejsca na ciele.

Przy tatuażach nie jest możliwe zastosowanie maści znieczulających bez wcześniejszej konsultacji ze mną.

O szczegóły proszę pytać w wiadomościach,

Proces wstępnego gojenia tatuażu trwa od około 2 tygodni do miesiąca. Przez pierwszy tydzień na skórze jest widoczny lekki stan zapalny wywołany nakłuciami i wprowadzaniem pigmentu, następnie przez kilka dni możemy zaobserwować złuszczanie się naskórka, trwa on najczęściej 4-5 dni. Pełna regeneracja naskórka w miejscu wykonania tatuażu trwa najczęściej ponad miesiąc.

Informację na ten temat znajdziesz na naszej stronie w zakładce “PROCES GOJENIA” lub dostaniesz informację na miejscu w naszej pracowni.

Proszę pamiętać, że to jak finalnie wygląda twój tatuaż nie zależy tylko od artysty ale także od zastosowanego środka do gojenia o raz postępowania zgodnego z nasza instrukcją.

Tak. Zadatek wynosi 200zł lub w przypadku tatuaży tańszych niż 400zł jest to 50% wartości. Umówioną sesję można jednorazowo przesunąć bez utraty wpłaconego zadatku, jednakże należy o tym poinformować studio lub artystę co najmniej 7 dni przed planowanym zabiegiem. Nowy termin tatuażu nie może odbyć się później niż 3 miesiące od pierwotnego.

Zadatek pobieram aby zabezpieczyć się na wypadek gdy wykonam projekt a klient się nie zjawi na umówioną sesję lub gdy przyjdę do studia i ktoś po prostu zmarnuje mój czas.
Dokładniejsze informację o zadatku znajdziecie >>TU<<

Zalecamy przyjść do studia po porządnym śniadaniu oraz przespanej nocy. Zmęczony organizm, któremu nie zapewnimy odpowiedniej ilości energii odczuwa bardziej ból oraz jego odporność się zmniejsza co może powodować wydłużenie procesu gojenia. Najlepiej nie spożywać alkoholu na 24h przed zabiegiem gdyż może powodować to nadmierne krwawienie, które wydłuży pracę nad tatuażem lub uniemożliwi jego ukończenie.

Jeśli się stresujecie, możecie przyjść do studia z osobą towarzyszącą. Osoba towarzysząca nie może jednak przebywać w pokoju zabiegowym, będzie musiała poczekać w naszym pokoju rekreacyjnym lub też recepcji. W studiu dostępne jest Wi-Fi oraz telewizja Netflix.

Przyjmuje płatność tylko gotówką, bardzo proszę o przygotowanie wcześniej odliczonej sumy.