o mnie

farba, pędzel i ludzka skóra

Cześć! Nazywam się Mateusz Kiełczyński.

Zajmuję się wykonywaniem tatuaży szkicowych oraz posiadających malarskie akcenty lub będące wprost malarską abstrakcją.

Początki drogi artystycznej

Pasję do rysunku odkryłem w pełni w dopiero liceum, lecz rysunek towarzyszył mi już od wczesnych lat szkolnych. Głównym zwrotem w stronę sztuki była decyzja aby udać się na studia architektoniczne, które zmusiły mnie do podjęcia intensywnej nauki rysunku. Ukończyłem liceum ogólnokształcące a następnie kontynuowałem naukę na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej kończąc studia inżynierskie pierwszego stopnia. Już w trakcie studiów czułem, że nie jest to droga, którą chcę podążać i chce poświęcić się tworzeniu czegoś co obudzi we mnie kreatywność i sprawi, że wniosę do życia innych tą część siebie.

Pierwsze tatuaże

Pierwszy tatuaż wykonałem w  roku 2013 i już po pierwszych miesiącach praktykowania nowej techniki i wyrażania siebie wiedziałem, że to właściwa droga. Intensywna nauka rysunku przed studiami jak oraz wiedza zdobyta na uczelni, ukształtowały moje poczucie estetyki i sposób postrzegania piękna.

własne cztery kąty

O otwarciu swojego studia zadecydowałem w roku 2018. Chciałem stworzyć miejsce przyjazne kreatywności, które stanie się drugim domem dla artystów współpracujących ze mną oraz dla ludzi pragnących mieć na sobie ślad naszej twórczości.

Skąd nazwa?

CHCIAŁAM DOBRZE – nazwa przypadkowa, lecz prosta i oddające intencję towarzyszące tworzeniu tatuażu. Forma żeńska wynikła od pomysłodawczyni ten nazwy czyli towarzyszki w życiu i w pracy – Agacie.

charakter

Ciężki ale jakoś damy radę.

współpraca

Gdy masz pomysł na swój tatuaż, stworzę projekt, który będzie oddawał twoją idee a moje doświadczenie pomoże w urzeczywistnieniu tego dzieła na płótnie będącym twoją skórą

oryginalność