GALERIA TATUAŻU

Mazy

Dla jednych tatuaże typu brushstroke lub po prostu pociągnięcia pędzla, mazy są minimalizmem, który wyraża ich wewnętrzny bunt w prostej czystej i artystycznej formie. Nie każdy rozumie i docenia prostotę tych prac ale tu trzeba sobie postawić pytanie. Komu ma się podobać wasz tatuaż i kto ma zrozumieć intencje jakimi się kierowaliśmy.

akwarela

Akwarela – tatuaże w tym stylu cechują się odzwierciedleniem na ludzkiej skórze tradycyjnej techniki malowania akwarelą. Prace tego rodzaju posiadają charakterystyczne akcenty takie jak ociekająca farba, widoczne luźne krople koloru lub też ich zgrupowanie.  

szkic

W tatuażu szkic jest to próba przeniesienia na skórę dynamiczności szybkich szkiców, najczęściej wykonywanych ołówkiem lub piórem.

rośliny

Motywy roślinne towarzyszyły sztuce on zarania dziejów. Pierwsi ludzie przyzdabiali się świeżo zerwanymi kwiatami. Motywy roślinne były widoczne także w architektonicznych detalach począwszy od lotosów i palm w starożytnym Egipcie, liści akantu w antyku czy też były główną inspiracją secesji.

pismo chińskie

W starożytnych chinach sztuka kaligrafii była stawiana na równi z malarstwem. Znaki malowane pędzlem były dynamiczne i wyrażały indywidualność twórcy. Do świata tatuażu trafiły już kilka dekad temu jako symbole wyrażające nas samych, naszą siłę, nasze usposobienie czy też upamiętniały etapy naszego życia.